Wentylatory

Wentylatory Cichej Kuchni VILPE®

Wydajne wentylatory dachoww VILPE®. Te produkty łączą zaawansowaną technologię z subtelnym designem, zapewniając efektywność i komfort bez zakłócania codziennego życia. Idealne dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę, wentylatory dachowe Vilpe stanowią kluczowy element nowoczesnego systemu wentylacyjnego, gwarantując świeże i czyste powietrze w każdym domu.

Odkryj nową erę wentylacji z energooszczędnymi wentylatorami FLOW! Ten zaawansowany technologicznie produkt, wyposażony w silnik DC i sterowanie 0-10V, zapewnia optymalny wyrzut zużytego powietrza w inteligentnych systemach wentylacji mechanicznej. Prosta instalacja z dopasowanym przejściem dachowym VILPE® sprawia, że pasuje do każdego typu pokrycia dachowego. Rozszerz swoje możliwości o regulator VILPE® ECo lub bezprzewodowy system wentylacji ECo Ideal Wireless. Dodatkowo, nasz wentylator idealnie współpracuje z cichym okapem kuchennym systemu Cichej Kuchni VILPE®, zapewniając wydajność i cichą pracę. To rozwiązanie, które gwarantuje świeżość i komfort w Twoim domu.

Jaki wentylator?

Wybór odpowiedniego wentylatora do systemu wentylacji jest kluczowy dla zapewnienia efektywnej i cichej wentylacji. Wentylatory VILPE są zaprojektowane tak, aby minimalizować hałas, jednocześnie zapewniając optymalny przepływ powietrza. Dzięki temu kuchnia staje się miejscem komfortowym i wolnym od nadmiernego hałasu, co jest szczególnie ważne w otwartych przestrzeniach mieszkalnych, gdzie kuchnia łączy się z innymi częściami domu.

Kompatybilne modele

FLOW Eco125
max. wydajność około 650 m3/h, polecany do okapów ściennych o szerokości 60 cm; przy długości kanału wentylacyjnego do 5m

E220
max. wydajność około 720 m3/h, polecany do okapów ściennych o szerokości 60-90cm, okapów wyspowych; przy długości kanału wentylacyjnego do 5m

FLOW Eco160
max. wydajność około 900 m3/h, polecany do okapów ściennych 90cm, okapów wyspowych; przy długości kanału wentylacyjnego pow. 5m

FLOW Eco200
max. wydajność około 1200 m3/h, polecany do okapów sufitowych; przy długości kanału wentylacyjnego powyżej 5m

Wentylatory

Cicha wentylacja kuchni

Skuteczna wentylacja kuchni to zadanie realizowane najczęściej za pomocą okapów wyposażonych w napęd. Minusem ich stosowania jest konieczność wykorzystania energii w celu zainicjowania ciągu oraz wysoki poziom hałasu emitowanego w czasie pracy. Wszystkim Klientom zmęczonym tradycyjnymi instalacjami proponujemy nowoczesne i wysoce wydajne rozwiązania. Cicha wentylacja kuchni to innowacyjny system, który pozwala poprawić warunki panujące w tym pomieszczeniu dzięki wykorzystaniu wysoce wydajnego układu wentylacyjnego oraz specjalnie dobranych okapów bezsilnikowych.

Oferujemy systemy oparte o rozwiązania Vilpe – innowacyjnej fińskiej marki, będącej obecnie liderem na rynku systemów cichej kuchni. Gwarantujemy najwyższą wydajność cichej wentylacji Vilpe, które nie maleje niezależnie od warunków pogodowych oraz stopnia eksploatacji. Kluczem całego systemu cichej wentylacji Vilpe jest umieszczony na dachu wentylator, które będzie odprowadzał wszelkie nieprzyjemne i intensywne zapachy wypełniające pomieszczenie.

Dzięki jego oddaleniu od samego pomieszczenia, nie powoduje on dodatkowych hałasów, które obniżały by komfort osób przebywających w kuchni. Dla porównania, standardowe rozwiązania wentylacji do kuchni polegają na stosowaniu okapów wyposażonych w mechaniczny napęd, emitujący dodatkowy hałas w czasie pracy. Problem ten zostaje wyeliminowany w systemach cichej wentylacji Vilpe.

Wentylatory

Skuteczna, bezpieczna i cicha – wentylacja Vilpe

Wentylatory

Wentylacja kuchni – za pomocą wentylatora dachowego Vilpe

By system cichej kuchni Vilpe pracował sprawnie i wydajnie, konieczne jest odpowiednie zaprojektowanie, profesjonalnie wykonany montaż oraz precyzyjna kalibracja systemu. Tymi zadaniami zajmujemy się w naszej firmie, gwarantując szeroką dostępność terminów oraz profesjonalne wsparcie wszystkim zgłaszającym się po pomoc Klientom.

Wentylacja kuchni za pomocą systemu Vilpe nie obniża wygody użytkowania okapu, nie wymusza na nas dodatkowych prac lub zadań. System działa automatycznie, a jego użytkownicy mogą cieszyć się czystym i świeżym powietrzem oraz bezgłośną pracą układu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich Klientów z Warszawy, pragnących odmienić oblicze swojej kuchni. Oferujemy im profesjonalne doradztwo oraz najlepsze warunki współpracy, oparte na szczegółowej analizie Państwa lokalu oraz precyzyjnie dobranych urządzeniach. Cicha wentylacja nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy, a wentylator dachowy Vilpe możemy dobrać od ręki, gwarantując jego pełne dopasowanie do metrażu i innych wymogów. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Wentylatory

Nasza oferta: cicha wentylacja Vilpe – Warszawa

Radość gotowania

Podaruj sobie wyjątkowe gotowanie w ciszy i bez pary. Dowiedz się więcej na temat Cichej Qchni już dziś!