System cicha kuchnia Vilpe

Cicha kuchnia to jedno z najnowszych rozwiązań na polskim rynku wnętrzarskim, dopasowane do potrzeb odbiorców pragnących zaaranżować pomieszczenie w sposób komfortowy, cichy i bezpieczny. Liderem w systemach cichej kuchni jest Vilpe, fińska marka odpowiedzialna za tworzenie najlepszych rozwiązań obejmujących ciche systemy wentylacyjne oraz kuchenne ciche okapy. Dzięki ich zastosowaniu istnieje możliwość całkowitej redukcji hałasu emitowanego przez to urządzenie, przy zachowaniu wydajnej funkcji wentylowania.

Pomimo braku układu napędowego, wydajność okapu nie maleje, lecz wręcz przeciwnie – wzrasta w sposób odczuwalny przez domowników. Wszystkie zapachy, które do tej pory wypełniały pomieszczenia, zostają natychmiast wyprowadzone na zewnątrz. Tym samym system cicha kuchnia Vilpe odpowiada na potrzeby odbiorców pragnących zaaranżować nowoczesną i ekskluzywną kuchnię, w której codzienna praca będzie przebiegać sprawnie, bez przeszkód i obciążeń dla domowników.

Doskonale wiemy jak uciążliwe może być korzystanie z kuchni wypełnionej intensywnymi zapachami, aromatami oraz hałasami. Praca w takim środowisku jest nie tylko uciążliwa i trudna do zorganizowania, ale sprzyja także wypadkom i wywołuje zmęczenie u wszystkich zaangażowanych w nią osób. Dlatego Klientom pragnącym odmienić oblicze tego pomieszczenia oferujemy system cicha kuchnia Vilpe o uniwersalnym zastosowaniu.

Vilpe cicha kuchnia może zostać wykorzystana w każdym typie budownictwa, niezależnie od standardu izolacyjnego, wieku budynku, rodzaju pokrywy dachowej oraz innych predyspozycji. Z łatwością wykonamy projekt wprowadzenia systemu Vilpe cicha kuchnia do Państwa lokalu oraz przeprowadzimy wszelkie prace montażowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty systemów Vilpe oraz do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz zaproponujemy najszybszy termin realizacji zlecenia. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki, pełne wsparcie naszej ekipy fachowców oraz wysoką wydajność zastosowanych rozwiązań.

Vilpe – cicha kuchnia dla najbardziej wymagających

Radość gotowania

Podaruj sobie wyjątkowe gotowanie w ciszy i bez pary. Dowiedz się więcej na temat Cichej Qchni już dziś!